J
I
K
A
B

اخبار و رويدادها
6 ارديبهشت 1400 22:27:45
رقيه يادگاري:۲۱ پروژه كوچك‌مقياس و زودبازده براي سال ۱۴۰۰ در استان مركزي مصوب شد

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان مركزي گفت: امسال ۲۱ پروژه كوچك‌مقياس كه رويكرد آنها مرتبط با زيرساخت‌هاي توليد، كشاورزي و گردشگري است مصوب شده كه اين پروژه‌هاي كوچك مقياس زودبازده بوده و فرصت‌هاي شغلي بيشتري را به همراه دارد.

سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مركزي | رقيه يادگاري:۶۰ درصد از اعتبارات  جبران خسارت سيل‌ در استان مركزي تخصيص يافت

رقيه يادگاري ظهر امروز در جلسه شوراي اداري با اشاره به پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي اظهار داشت: در سال 1399 بالغ بر 18 پروژه در استان براي بهره‌برداري تصويب شد كه جهت بهره‌برداري از اين پژوه‌ها به 70 ميليون دلار منابع ارزي و 2 هزار و 800 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري نياز بود و 3 هزار و 300 شغل ايجاد مي‌كردند.

وي افزود: 10 پروژه در پايان سال به بهره‌برداري رسيد و پيشرفت فيزيكي ساير پروژه‌هاي باقي مانده به 77 درصد رسيده بود و در كل پروژه‌ها از نظر فيزيكي 90 درصد رشد داشته‌اند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان مركزي تصريح كرد: در سال 1400 نيز 21 پروژه كوچك‌مقياس كه رويكرد آنها بيشتر مرتبط با زيرساخت‌هاي توليد، كشاورزي و گردشگري است مصوب شده كه اين پروژه‌هاي كوچك مقياس زودبازده بوده و فرصت‌هاي شغلي بيشتري را به وجود مي‌آورند و به اعتباري بالغ بر 2 هزار و 700 ميليارد ريال نياز دارند.

يادگاري ادامه داد: استان مركزي در سال گذشته در زمينه پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي رتبه خوبي را كسب كرده است.


Powered by Tetis PORTAL